logo
dollar
euro

На наступній сесії Полтавська облрада прийматиме Програму боротьби з корупцією на 2015-2016

3:11 19.10.2017 eye 559

24 квітня під головуванням Михайла Кривошея відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, у якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко та представники громадськості.

Зокрема, комісія розглянула проект обласної Програми запобігання корупції на 2015-2016 роки, який представив заступник начальника відділу з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Андрій Логвиненко. Депутати схвалили проект та рекомендували облдержадміністрації внести його на розгляд сесії обласної ради.

Програма передбачає заходи із реформування системи державного управління та адміністративних процедур, зменшення адміністративного тиску на підприємців, запобігання тіньової економіки забезпечення доброчесності на публічній службі та службі в органах місцевого самоврядування, формування громадської підтримки дій влади у запобіганні корупції, профілактичні та просвітницькі заходи та ін.

Загальний обсяг фінансових ресурсів на виконання Програми (кошти не бюджетних джерел) становить 88 тис. грн.


Наверхнаверх