logo
dollar
euro

"Данон" спільно з партнерами допоможуть створити на Полтавщині до 30 сімейних молочних ферм

8:10 25.04.2015 eye 356
"Данон" спільно з партнерами допоможуть створити на Полтавщині до 30 сімейних молочних ферм

Упродовж 2015-2016 року в рамках спільних проектів (Данон Україна, ДОГО "Сільськогосподарська консультаційна служба" та МБФ "Добробут громад" за підтримки Данон Екосистем Фонду, DFATD/SOCODEVI й Хейфер Інтернешенл) допомогатимуть в реконструкції та підвищенні ефективності господарювання сімейних молочних ферм в центральних та південних областях України.

Пріоритетними для створення сімейних ферм на Полтавщині визначені  Кобеляцький, Козельщанський, Решетилівський, Оржицький, Глобинський, Семенівський та Новосанжарський райони. За інформацією Полтавської ОДА представники поекту планують створити на Полтавщині до 30 ферм.

Кожна родина, яка братиме участь в проекті, безповоротно отримає обладнання на суму еквівалентну 6 тис. доларів США (доїльне обладнання, поїлки, система освітлення з автоматичним регулятором включення/виключення, система вентиляції, гумові коврики, електропастух). Крім того, перших 70 (сімдесят) затверджені кандидати на реконструкцію отримають до двох високопродуктивних нетелів (за умовами договору родини будуть зобов’язані передати перший приплід жіночої статі іншій сімейній фермі, що є членом кооперативу).

Кандидати повинні відповідати таким критеріям:

Наявність в господарстві як мінімум 7-ми корів.

Потенціал і бажання господарів розширювати сімейне господарство на родинний прибутковий бізнес, в якому беруть участь всі члени родини, зі збільшенням поголів’я до мінімум 10 голів корів.

Мати право власності на земельну ділянку, де знаходиться облаштоване приміщення для утримання худоби.

Мати у розпорядженні ділянки сільськогосподарських угідь з розрахунку як мінімум 1 га на 1 корову.

Спроможність фермером забезпечити як мінімум еквівалент 100 дол. США власних інвестицій на кожне стійломісце планової виробничої потужності сімейної ферми, що може бути забезпечено власними  матеріалами, працею чи обладнанням.

Готовність брати участь у навчаннях з управління сімейними фермами.

Готовність приймати навчальні відвідування 1-2 рази на місяць.

Членство у місцевому сільськогосподарському обслуговуючому кооперативі (СОК) або готовність долучитись до діяльності СОК, якщо такий функціонує в області.

Контактна особа для кандидатів з Полтавщини: Олександр Лисов, компанія Данон, тел. +38-050-352-06-74, е-мейл: [email protected]


Наверхнаверх