logo
dollar
euro

На Полтавщину із зони війни повернулись 982 демобілізовані військовослужбовці

7:07 24.04.2015 eye 423
На Полтавщину із зони війни повернулись 982 демобілізовані військовослужбовці

Станом на 22 квітня, за даними обласного військового комісаріату, демобілізовано, з лав Збройних сил демобілізовано 1444 військовослужбовці, з них 982 проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції.

За інформацією директора Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмили Корнієнко, яку вона повідомила вчора на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення,  до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, включено 12 інвалідів нинішньої війни та 173 учасники бойових дій із числа осіб, що брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Статус «„члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни» встановлено 55 сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців, смерть яких пов’язана з проведенням антитерористичної операції (133 членам сімей). Усі сім’ї загиблих військовослужбовців взято під соціальний супровід.

Міськими та районними центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюються обстеження сімей демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції. Згідно з «соціальним паспортом» визначаються основні потреби та проблемні питання сімей. Станом на сьогодні обстежено 696 сімей. Основними питаннями, які потребують невідкладного вирішення, є: надання медичної допомоги; працевлаштування демобілізованих військовослужбовців, що брали участь в антитерористичній операції; оформлення соціальних державних допомог; соціально-психологічна допомога.Наверхнаверх