logo
dollar
euro

Мамай проти Мазепи в Полтаві

11:39 16.01.2018 eye 626
Мамай проти Мазепи в Полтаві

Він фактично зізнався, що, в питанні встановлення пам’ятника гетьману Мазепі, керується не знанням історії чи власними переконаннями, а радянськими "шкільними" штампами.

Олександр Мамай заявив, що під час навчання в школі йому казали, що під Полтавою Петро І розбив шведів – ось і все підґрунтя мерського переконання в непотрібності пам’ятника місту.

Міський голова Полтави навіть не хотів включати питання, внесене депутатом Олександром Артеменком, в порядок денний. Зробив це тільки під тиском громадськості, представники якої були присутні в залі засідань. Вмовляв депутатів та міського голову екс-нардеп, голова полтавської "Просвіти" Микола Кульчинський, але даремно. І мер, і переважна більшість депутатів міськради не підтримали рішення про встановлення пам’ятника Мазепі.

До речі, пам’ятник Іванові Мазепі вже виготовлений коштами небайдужих людей і же практично доставлений в Полтаву, отже витрачати гроші на це з міського бюджету не потрібно.

Треба також додати, що депутати облради депутати Полтавської обласної ради, під час сьогоднішнього засідання комісії з питань бюджету та управління майном, підтримали звернення депутата Дмитра Хрістова до депутатів Полтавської міської ради та міського голови Олександра Мамая з проханням сприяти реалізації вимог громади, щодо встановлення Іванові Мазепі та погодити його місце розташування у Полтаві.


Наверхнаверх