logo
dollar
euro

На Полтавщині почастішали злочини, вчинені неповнолітніми

17:23 22.04.2015 eye 458
На Полтавщині почастішали злочини, вчинені неповнолітніми

Цього року неповнолітні на Полтавщині скоїли майже вдвічі більше кримінальних правопорушень, ніж у відповідний період у минулого року.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС, посилаючись на інформацію начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області Жанни Ахіджанян.

Із початку 2015 року "дитячі" міліціонери зафіксували 127 правопорушень за участю неповнолітніх,  у відповідний період  2014 року – 66. Більше ніж у 3 рази збільшилася кількість злочинів, скоєних групою осіб (27 проти 8 у минулому році). Майже вдвічі зросла кількість крадіжок (64 проти 38 у 2014 році) та втричі – грабежів (14 проти 4). Почастішали випадки зберігання наркотичних речовин неповнолітніми. За 3 місяці зареєстровано 6 наркозлочинів, а в минулому році – 1. Щоправда, спостерігалось  зменшення випадків шахрайств, вчинених неповнолітніми (6 проти 11).

Цього року зросла кількість правопорушників  серед  учнів професійно-технічних училищ й серед раніше судимих неповнолітніх. Цього року 19 злочинів скоєно тими, хто в же мав проблеми із законом, хоча  минулого року таких було тільки 6.

Менше "дитячих" злочинів скоєні в стані алкогольного сп’яніння.


Наверхнаверх