logo
dollar
euro

Лише 5% демобілізованих полтавців, які воювали на Сході, отримали статус учасника бойових дій

23:36 17.10.2017 eye 510
Лише 5% демобілізованих полтавців, які воювали на Сході, отримали статус учасника бойових дій

З огляду на це, голова Полтавської ОДА Валерій Головко має намір звернутися  до Президента України з пропозицією спростити процедуру отримання статусу учасника бойових дій.

Її він висловив 21 квітня під час щотижневої апаратної наради. Нині вона здійснюється  виключно через Міністерство оборони  й зазвичай затягується. Щоб прискорити процес, Валерій Головко пропонує передати відпвідні повноваження обласним військкоматам.

Як зауважила директор Департаменту праці та соціального захисту населення Людмила Корнієнко, саме статус учасника бойових дій дає право на пільги демобілізованим воякам та сім’ям загиблих.

- Після встановлення статусів інваліда війни, учасника бойових дій та члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни ці військовослужбовці та члени їхній сімей набудуть право відповідно на 100-відсоткову, 75-відсоткову та 50-відсоткову знижку з оплати житлово-комунальних послуг (у межах соціальних нормативів), з придбання твердого палива та скрапленого газу, - прокоментувала Людмила Корнієнко. - Окрім того, матимуть право на 50-відсоткову знижку з оплати за послуги зв’язку. Учасникам бойових дій та інвалідам війни передбачено й пільги на проїзд відповідно до статей 12, 13, 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".


Наверхнаверх