logo
dollar
euro

Прокуратура Полтави добивається відновлення роботи школи на Червоному Шляху

13:09 22.04.2015 eye 419

У травні 2014 року Полтавський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора міста в інтересах учнів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 до управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Суд визнав протиправним наказ, яким учні були переведені з філії навчального закладу, розташованого на Червоному шляху, до основного приміщення цієї школи на вул. Нариманівській.

Крім того, повідомляє старший прокурор прокуратури Полтави Ольга Черновська,  постанова Полтавського  адмінсуду ухвалою Вищого адміністративного суду України залишена без змін. Однак управління освіти проігнорувало рішення суду, тож навчальний процес у ЗОШ № 12 на Червоному Шляху так і не розпочався.

Тож, прокурор міста Полтави знову звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з іншим позовом, а саме: про зобов’язання управління освіти виконавчого комітету Полтавської міськради відновити навчальний процес початкової школи в приміщенні ЗОШ № 12, що на Червоному Шляху. Прокурор Черновська поінформувала, що постановою суду позов прокурори міста задоволено в повному обсязі.


Наверхнаверх