logo
dollar
euro

Полтавці декламуватимуть у "вільний мікрофон"

5:37 22.10.2017 eye 400
Полтавці декламуватимуть у "вільний мікрофон"

23 квітня о 18:00 у пабі "Хмільний Бик" (вул. Ватутіна, 2) відбудеться "Вільний мікрофон", участь у якому може взяти кожен бажаючий (за умови попередньої реєстрації).

"Вільний мікрофон" – літературні читання, повністю спрямовані на авторів, які наразі або не мали, або майже не мали досвіду виступів зі сцени. Основна мета заходу – дати творчій молоді можливість не лише змагатися  за віртуальні лайки-репости в соціальних мережах, але і спробувати сили в декламації своїх творів перед широкою аудиторією.

Участь у "Вільному мікрофоні" передбачає лише кілька обмежень: по-перше, потенційні учасники мають бути серед 15 зареєстрованих (відповідну тему створено в зустрічі заходу в соціальних мережах – https://vk.com/freemike_plt), і, по-друге, хронометраж кожного виступу не має перевищувати трьох хвилин. В усьому іншому авторам надаються повні свобода та самостійність.

"Вільний мікрофон" – не перший захід незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus", присвячений творчості авторів-початківців. Протягом двох останніх років полтавці мали можливість проявити себе на "Art-Свіжаках". Як показує досвід, після кожного з них в поле зору організаторів потрапляли талановиті поети, які в подальшому отримували можливість для творчого розвитку.

Що? "Вільний мікрофон" від НМО "Magnum Opus".

Де? Паб "Хмільний Бик".

Коли? 23 квітня о 18:00.

Скільки? 20 гривень (вартість квитків для друзів учасників – 15 гривень).


Наверхнаверх