logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА відвідав сім'ї загиблих у Новосанжарському районі

14:21 17.10.2017 eye 935
Голова Полтавської ОДА відвідав сім'ї загиблих у Новосанжарському районі

20 квітня, у поминальний понеділок, голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко відвідав Новосанжарський район.

Він завітав у Нові Санжари та Шедієве саме в день вшанування пам’яті померлих, аби разом із головою райдержадміністрації Сергієм Бульбахою відвідати сім’ї загиблих захисників України Віктора Ходака, Максима Збицького та Олександра Мокляка і вручити їм невеличкі великодні подарунки.

В лютому голова облдержадміністрації вже зустрічався з мамою Віктора - Ганною Володимирівною та мамою Максима - Октябриною Дмитрівною. Тоді Валерій Головко та Сергій Бульбаха пообіцяли всіляку підтримку родинам героїв. Зокрема і в проведенні ремонтних робіт в будинку Ходаків та встановленні енергозберігаючих вікон. І слова дотримали – в оселі Ганни Володимирівни вже розпочато ремонт і встановлено нові сучасні вікна. Також керівники області та району контролюють хід розслідування справи пограбування загиблого Максима Збицького під час транспортування тіла додому.

Цього разу обговорювали результати слідства, подальші ремонтні роботи, а також встановлення пам’ятників загиблим воїнам. Голова Полтавської ОДА попрохав мам загиблих бійців визначитися з зовнішнім виглядом стел та облаштуванням прилеглих до поховання територій.

У родину Мокляків Валерій Головко завітав уперше. Зустрічався із дружиною загиблого у лютому Олександра Мокляка. Спілкувалися в скромній, але затишній оселі, обговорювали проблеми родини героя. А їх чимало, адже і Сашко, і Інна рано залишилися без підтримки батьків. Тепер і їхній п’ятирічний син Артемко теж втратив батька.

Очільник Полтавщини вкотре наголосив, що біль родин загиблих воїнів – це наш спільний біль, тому і проблеми цих родин слід вирішувати разом. А тому жодна родина не залишиться поза увагою влади як обласної, так і районної.


Наверхнаверх