logo
dollar
euro

У Полтавському районному бюджеті виявили порушення на понад мільйон гривень

0:54 13.12.2018 eye 507
У Полтавському районному бюджеті виявили порушення на понад мільйон гривень

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 1,002 млн. грн під час планової ревізії Полтавського районного бюджету та дотримання законодавства при здійсненні фінансово-господарської діяльності фінансовим управлінням Полтавської райдержадміністрації.

Контрольний захід охопив період з 1 січня 2012 року по 31 січня 2015 року.

Зокрема, місцеві бюджети різних рівнів недоотримали понад 480 тис. грн.через несплату фізичними особами відповідних коштівпісля затвердження проекту відведення земельних ділянок. Зазначена заборгованість в бухгалтерському обліку фінансового управління не рахувалась і при формуванні доходної частини місцевих бюджетів на 2012-2014 роки не була врахована.

Окрім того, встановлено, що всупереч Бюджетного кодексу України  використано із районного бюджету 312,2 тис. грн на утримання небюджетної комунальної установи при відсутності відповідної програми з визначеними заходами.  

Зафіксовані порушення частково усунуто, на двох посадових осіб фінуправління складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавського району.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх