logo
dollar
euro

Колишній "регіонал" і "впередовець" став першим заступником голови Полтавської ОДА

19:21 19.10.2017 eye 1988
Колишній "регіонал" і "впередовець" став першим заступником голови Полтавської ОДА

Чутки про те, що Андрій Пісоцький посяде місце заступника ходили ще з тих пір, як Валерій Головко обійняв посаду голови Полтавської ОДА. Та сталося це тільки зараз.

Сьогодні на початку апаратної наради голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко представив свого новопризначеного першого заступника. Ним став Андрій Пісоцький. Про це повідомляє ОКІА "Новини Полтавщини".

"Відповідне рішення прийшло з Кабінету міністрів", – зауважив Валерій Головко.

До цього посаду першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації обіймав Олег Пругло. Тепер же він буде просто заступником.

До призначення Андрій Пісоцький працював заступником директора ТОВ "ДТ Укрпромсвітло". Одружений, має сина.

Інтернет-видання  NewsLi зазначає: "Цікаво, що він (Пісоцький) є родичем, зятем керівника Національного Сорочинського Ярмарку Світлани Свищевої. Із його біографії відомо, що до цього він працював у ДАК "Хліб України", у держкомпанії "Укрекоресурси". Наразі має бізнес, пов’язаний із енергозбереженням. Також стало відомо, що Андрій Пісоцький можливо очолить обласну партійну організацію "Блоку Петра Порошенка".

Видання "Останній Бастіон" теж у свою чергу додає деталі біографії новопризначенця: "До нещодавнього часу політична діяльність Андрія Пісоцього була тісно пов’язана з Партією Регіонів.

Андрій Пісоцький 2010 року балотувався до Полтавської міськради від Партії Регіонів. Після невдачі перейшов до політсили Наталії Королевської "Україна – Вперед!", яку асоціюють з Олександром Єфремовим, від цієї партії у 2012 році Пісоцький намагався потрапити до Верховної Ради під 17 номером у списку, але також марно.

За даними джерела "Останнього Бастіону" в облдержадміністрації, губернатор Валерій Головко наприкінці березня повернувся до спроб просунути Андрія Пісоцького на посаду свого першого заступника. Вперше Головко спробував зробити Пісоцького заступником одразу після свого призначення – наприкінці минулого року, одночасно з’являлася інформація про імовірність призначення Пісоцького головою обласного осередку БПП.

В минулі тижні Пісоцький негласно проводив в облдержадміністрації співбесіди з кандидатами на посади голів райдержадміністрацій".


Наверхнаверх