logo
dollar
euro

У Полтаві заспіває вокаліст легендарного гурту

7:24 21.04.2015 eye 886
У Полтаві заспіває вокаліст легендарного гурту

24 квітня о 19.00 у Concert-hall "Villa Крокоділа" відбудеться концерт українського фьюжн-фанк-реггі гурту – SunSay.

З кінця квітня SunSay розпочав всеукраїнський тур з презентацією свого нового альбому "V". У рамках туру учасники гурту відвідають 12 міст України, серед яких і Полтава.

Андрій Запорожець – екс-учасник гучного харківського дуету "5'nizza", створеного ним та Сергієм Бабкіним. Гурт отримав популярність після спонтанних виступів на фестивалі КаZантип у Криму. Вподобаних публіці музикантів запросили з гастролями до Москви, а їх дебютний альбом розійшовся ще до офіційного релізу – на піратських CD. Офіційна дискографія групи включає в себе дві платівки – "П'ятниця" (2003) і "05" (2005). У 2007 році в ході запису запланованого третього альбому 5'Nizza між Бабкіним і Запорожцем виникли творчі розбіжності, і група фактично перестала існувати. Вокалісти почали давати концерти поодинці. На той момент репертуар SunSay становив перероблений матеріал третього невиданого альбому гурту "5'nizza".

У програму концерту увійдуть як старі, всім відомі музичні композиції, так і нові треки з останнього альбому "V". До платівки увійшли семпли унікальних балійских інструментів, зіграних на самому острові Балі місцевими жителями. Сам артист назвав цей альбом "заспокоєнням для несплячих".

На концерті глядачів чекає вечір унікальних поєднань фанку, хіп-хопу та лаунж. Сучасні критики, які беруться охарактеризувати стиль SunSay, називають їх музику простими ритмами, випереджаючими час. Як тільки лунають перші акорди композицій SunSay, слухач поринає в новий світ, який дає відповіді на найскладніші питання.

За 8 років своєї творчості група випустила п'ять успішних альбомів, кращі пісні з яких обов'язково прозвучать на концерті.

Вартість квитків: 120 ( фан-зона), 160 та 200 гривень.

афіша SunSay


Наверхнаверх