logo
dollar
euro

У Полтаві на "Галушка-Fest" можна буде скуштувати більше 10 рецептів галушок

6:41 21.04.2015 eye 545
У Полтаві на "Галушка-Fest" можна буде скуштувати більше 10 рецептів галушок

25 квітня з 10:00 до 19:00 на центральній вулиці міста – Жовтневій, пройде перший благодійний фестиваль їжі.

Як зазначають організатор, "Галушка-Fest" – об'єднання небайдужих людей, котрі люблять смачно поїсти.

Організатори фестивалю ставлять за мету сформувати з Полтави справжній гастрономічний і привабливий для туристів бренд, підвищити гастрономічну культуру полтавців та перерахувати частину коштів до полтавської міської дитячої лікарні в рамках благодійної акції "Серце до серця".

Кожен учасник сплачує благодійний внесок, який буде зараховано до Фонду.

На сторінці в соцмережі "Вконтакте", організатори зазначають, що на фестивалі можна буде скуштувати більше 10 рецептів галушок. Кожен охочий матиме змогу долучитися до майстер-класу з приготування традиційних полтавських страв.

Також оголошено конкурс "Найкраще селфі з галушками", переможець якого стане обличчям фестивалю "ГалушкаFest-2016".

Організаторами заходу є творча організація "ЧГК" та приватний підприємець Марина Пушкарьова, а також благодійний фонд "Серце до серця", який понад 9 років поспіль веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції.

Творча організація "ЧГК" – об’єднання, що успішно суміщає два вектори: журналістику і організацію різнопланових заходів. На рахунку "ЧГК" більше 30 проведених заходів: перший у Полтаві тетральний вечір "Театр, ти – світ!", новорічний "Поетичний ранок", літературні вечори і багато іншого.

Отож, 25 квітня з 10 ранку на полтавських гурманів чекає справжній рай на вулиці Жовтневій (від Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя до "Злато місто").


Наверхнаверх