logo
dollar
euro

Транспортні міліціонери Полтавщини повідомили подробиці загибелі 17-річного хлопця на станції Галещина

7:00 24.10.2017 eye 844

Ігор Гольцов, помічник начальника ЛВ на ст. Кременч УК із зв’язків з громадськістю повідомив, що 17 квітня на ст. Галещина Південної залізниці 17-річного парубка вразило електричним струмом високої напруги. Хлопець отримав травми несумісні з життям.

З повідомленням про це до чергової частини лінійного відділу на ст. Кременчук зателефонував станційний черговий близько 21.30. Правоохоронці встановили особу загиблого. Ним виявився мешканець смт Козельщина Полтавської області.

Правоохоронці з’ясували, що того дня двоє юнаків, скорочуючи шлях до електропоїзду, вирішили перетнути колії у невстановленому місці та перелізти через вантажний потяг. Один із хлопців заскочив на платформу вагону-зерновозу, а інший – заліз на вагон. У результаті на даху вагону юнака  вразило невидимою електричною дугою силою близько 27000 вольт. Від отриманих травм він загинув.

Працівники транспортної міліції звертаються до громадян з переконливим проханням бути максимально уважними під час перебування на об’єктах залізничного транспорту. Ні в якому разі не можна перебувати на залізничних вагонах та близько від контактної мережі. Адже отримати ураження електричним струмом можна навіть не торкаючись дротів. Електрична дуга діє в радіусі до 1 метра.


Наверхнаверх