logo
dollar
euro

Історію дівчини із Полтавщини, яка воює на Донбасі, розповіли у Міноборони України

23:31 17.10.2017 eye 744
Історію дівчини із Полтавщини, яка воює на Донбасі, розповіли у Міноборони України

На сторінці Міністерства оборони України у Фейсбук викладена історія виконуючої обов'язки офіцера патрульно-постової служби Олени Залієвої.

Дівчина родом із Карлівки про військову службу мріяла ще зі шкільних років попри те, що сім'я раніше не мала військових. Будучи студенткою університету Олена прийшла до військкомату, та виявила бажання вступити до лав Збройних Сил України. Перше завдавання було психологічно складним для дівчини, оскільки доводилося покидати рідну Полтавщину та їхати до Криму проходити службу у Військово-Морських Силах ЗСУ. Саме там, у селищі Перевальне, Олена Залієва і застала початок війни. На її очах проходила анексія Криму, полтавка розповіла, що найболючішою була зрада її колег-військових, які поміняли паспорти на російські.

Нині виконуюча обов'язки патрульно-постової служби уже понад рік несе службу в зону бойових дій на Сході України. Говорить, що батьки та сестра із розумінням віднеслися до її палкого бажання служити Батьківщині перебуваючи на фронті.

- У нас чудовий колектив, і я пишаюся тим, що саме з цими хлопцями мені довелося проходити службу, на них завжди можна покластися, - розповіла Олена Залієва.

Наша землячка продовжує надалі нести службу у зоні бойових дій.


Наверхнаверх