logo
dollar
euro

Засідання суду по справі Кернеса у Полтаві має відбутися 28 квітня

6:49 21.01.2018 eye 697
Засідання суду по справі Кернеса у Полтаві має відбутися 28 квітня

Підготовче засідання по справі відносно міського голови Харкова Геннадія Кернеса, призначене на 28 квітня, повідомив адвокат обвинуваченого Олександр Гунченко.

Про це пише інформаційна агенція "Інтерфакс-Україна".

"Призначено на 28 квітня, на 10.00, у Київському районному суді м.Полтава. Суддя - Антонов Андрій Володимирович", - сказав А.Гунченко кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

Як повідомлялося, 2 березня Г.Кернес був повідомлений про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст.27, ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч.2, 3 ст.27 ч.2 ст.127 (катування), ч.ч. 2, 3 ст.27 ч.1 ст.129 (погроза вбивством) КК України та про завершення досудового розслідування.

4 березня в Генпрокуратурі повідомили про намір направити кримінальне провадження з обвинувальним актом до Вищого спеціалізованого суду України для визначення підсудності по справі.

26 березня Генеральна прокуратура України передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Г.Кернеса і двох його охоронців. Нагадаємо, невідомі 25 січня 2014 напали на учасників ходи на підтримку Євромайдан в Харкові. Того ж дня депутат Харківської облради Іван Варченко (ВО "Батьківщина") заявив про викрадення двох активістів Євромайдан - Олександра Кутяніна та Сергія Ряполова "після того, як вони знімали номери автомобілів" друзів Кернеса "біля готелю" Національ ". Пізніше відділ зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області повідомив, що інформація про викрадення активістів Євромайдан не підтвердилася.

31 березня стало відомо, що підготовче засідання по справі Г.Кернеса в Дзержинському райсуді Харкова перенесено на 7 квітня у зв'язку з неявкою потерпілих. Пізніше в той же день Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ вирішив продовжити розгляд справи про перенесення судового розгляду справи Г.Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова на 2 квітня. Це було зроблено для того, щоб сторона обвинувачення надала більш повний доказ проживання потерпешіх у Солом'янському районі м.Києва, а захист підготувала свої заперечення з цього приводу.

2 квітня ВССУ оголосив резолютивну частину ухвали про перенесення розгляду справи мера Харкова Геннадія Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави, нагадує перебіг подій  "Інтерфакс-Україна".


Наверхнаверх