logo
dollar
euro

У Кобеляках попрощалися із загиблим на сході Олександром Чирцовим

7:37 19.04.2015 eye 877
У Кобеляках попрощалися із загиблим на сході Олександром Чирцовим

18 квітня в Кобеляках відбулася церемонія прощання із загиблим героєм війни на сході: в останню путь провели бійця добровольчого підрозділу "Карпатська Січ" Олександра Чирцова із позивним "Піонер". У героя залишилася 4-річна донька.

Олександр Чирцов загинув 15 квітня від осколкового поранення в серце під час чергового обстрілу селища Піски поблизу Донецька. Снаряд потрапив у подвір’я шпиталю у той час, коли боєць допомагав медикам.

На прощання із героєм прибули його рідні, побратими та посестри з "Карпатської Січі". Проводжаючи добровольця в останню путь, стоячи на колінах, присутні скандували: "Герої не вмирають!" Процесія завершилася військовою сальвою.

Кобеляки. Похорон Олександра Чирцова 
"Смерть побратима – доказ, що окупанти ігнорують домовленості. Обстріли зі сторони ворога відбуваються щоденно. Складно прощатися з молодими героями, складно проводжати в останню путь тих, хто ще не встиг насолодитися життям, складно жертвувати цвітом нації, переносити втрати й усвідомлювати, що покладено на олтар, коли люди в кабінетах продовжують займатися мракобіссям, війну підло називаючи недоАТО, йдучи на змовини із підлотою. Ми будемо продовжувати звитяжний чин Олександра Чирцова! Якби ти знав, друже, як ми пишаємося тобою і як нам тебе не вистачатиме! Герої не вмирають!" – наголосила бойова посестра загиблого – боєць "Карптаської Січі", депутат Тернопільської облради Марія Чашка.

Брат загиблого

Олександр був санітарним інструктором та інструктором стрілецької справи. Побратими по зброї схарактеризували його, як завжди усміхненого, позитивного, надійного, серйозного і відданого захисту української землі бійця.
 
"Піонер" надзвичайно важко сприймав Російсько-Українську війну, полишивши мирні справи, подався на фронт. Коли Олександр прийшов у батальйон, то я був одним із його інструкторів. Бачив у його очах запал, прагнення звитяг в ім’я України, величезне бажання звільнити землю від ворога. Він довів відданість державі своїм життям… Вічна пам’ять тобі, герою!" – зазначив боєць батальйону "Січ" Владислав Контарчук.
 
Щиро співчуваємо родині загиблого героя, вклоняємося його подвигу та пам’яті!


Наверхнаверх