logo
dollar
euro

Правоохоронці нагородили трьох полтавців, котрі самотужки затримали правопорушників

7:20 19.04.2015 eye 454

Нагородження відбулось 17 квітня у Київському райвідділі міліції Полтави.

Полтавець Сергій Чумак затримав злодія, який на викраденому велосипеді їхав містом. Помітивши на велосипеді перерізаний тросик-замок, чоловік зрозумів, що велосипед крадений і наздогнав зловмисника.

Ще один герой, якого нагородили цього дня - це керівник громадського формування "UPC patrol" Дмитро Курстуров. Разом зі своїми товаришами він затримав чоловіків, які вночі намагались викрасти пальне з автомобілів. Це не єдиний правопорушник, якого затримали представники цього формування за час своєї діяльності.

Працівник одного з відділів Полтавського регіонального управління "ПриватБанку" Станіслав Артамонов, який колись працював дільничним інспектором Чутівського райвідділу міліції, випадково став свідком того, як зловмисник вирвав з рук 61-річної полтавки сумку. Хлопець затримав його та передав працівникам міліції.

Хлопів привітав  начальник міліції Київського району Полтави Сергій Махно. А начальник Полтавського регіонального управління "ПриватБанку" Олександр Цись подарував працівнику установи Станіславу Артамонову сучасний смартфон та від усього колективу подякував за служіння полтавській громаді.


Наверхнаверх