logo
dollar
euro

Голова Полтавської обласної організації ВО "Свобода" закликав голову ОДА зупинити процес "регіоналівського" реваншизму"

21:44 17.10.2017 eye 603

Звернення  до голови ОДА Валерія Чернякова розміщене на Фейсбук-сторінці обласної "Свободи". Зокрема, він пише:

"…17 квітня 2015 року у полтавському інтернет-виданні "Полтавщина" з’явилася новина, що заступником голови Полтавської обласної державної адміністрації призначено колишнього "регіонала" Андрія Пісоцького. Цей пристосуванець у 2010 році йшов у списку "Партії регіонів" до міської ради. На парламентських виборах 2012 Пісоцький вигулькнув у списку партії Королевської "Україна – вперед!". Нині ця людина буде допомагати "Народному фронту" керувати Полтавщиною.

Хотілося б звернутися до очільника области Валерія Головка. У парламентських стінах два роки поспіль, пліч-о-пліч ми ж з тобою боролися з режимом Януковича. Часом, ризикуючи родинами, жертвуючи своїми інтересами, поклавши на прю боротьби власне життя, з парламентської трибуни, а згодом зі столичних барикад, прагнули справдливости для українського народу. Що ж коїться сьогодні! У заступники собі береш "регіонала"?! Створюєш усі умови для реваншизму негідників! Який ти справжній: коли боровся проти "регіоналів" чи коли розставляєш їх на владні місця? А що важливіше – політичні переконання чи служіння бізнесовим інтересам?

Цікава тенденція. Коли пристойні рейтинги мала "Батьківщина", то, пане голово, ти активно просував лозунги "Юлі волю!". Раптом перспективи почав малювати "Народний фронт", в лавах якого відразу опинився і ставлеником якого є на Полтавщині. А коли "переіменовані" і розставлені тобою "регіонали" уярмлять знову регіон, опинишся в їхніх списках?

Полтавська "Свобода" усіляко протидіятиме проявам реваншизму, якщо потрібно буде, то і радикальними методами. Ми несемо відповідальність перед загиблими Героями і їхніми родинами, і потрібно довести, що така страшна ціна заплачена ними недаремно. Тому, пане голово, закликаю схаменутися та зупинитися! Зміни мають бути реальними і на користь простих українців!".


Наверхнаверх