logo
dollar
euro

Полтавщина багата нафтою і газом

8:31 12.07.2013 eye 388
Полтавщина багата нафтою і газом

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" на Полтавщині  відкрила перше власне нафтове родовище, про це повідомляє Управління по зв'язках з громадськістю Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Наприкінці 2011 року Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" отримала спеціальний дозвіл (ліцензію) на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу на Будищансько-Чутівському родовищі.

Протягом 2012 року виконаний комплекс геолого-геофізичних досліджень, а у третьому кварталі 2012 року на тендерних засадах розпочато буріння свердловини №110 Руновщинська. В результаті чого було відкрито нафтове родовище – одне з найбільших в Україні за останні п'ятнадцять років.

Під час випробування відкладів верхнього карбону в свердловині №110 Руновщинська отримано приплив нафти дебитом 106, 8 куб. м на добу. За оперативною оцінкою мінімальні ресурси нафти родовища складають біля 12,8 млн. т.

Наразі продовжується буріння свердловин на Будищансько-Чутівській ділянці, де свердловиною №100 Руновщинська вже відкрите газове родовище, а свердловиною №101 Руновщинська відкритий новий поклад газу.


Наверхнаверх