logo
dollar
euro

Полтавщина долучилася до кампанії "Крим - це Україна"

11:06 17.04.2015 eye 408
Полтавщина долучилася до кампанії "Крим - це Україна"

У річницю подій, що призвели до окупації Автономної Республіки Крим, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Артем Бабак розповів, що в області розпочалося поетапне розповсюдження тематичних інформаційних матеріалів.

На час реалізації загальнонаціональної соціальної кампанії "Крим – це Україна" здійснюється ротація тематичних аудіо- та відеороликів, пекшотів на ОДТРК "Лтава" та регіональних телевізійних каналах "Астра", "Гребінка", "Миргород", на обласній та районних радіостанціях.

За словами Артема Бабака, інформаційний аспект державної політики у питанні реінтеграції Криму є надважливою складовою.

Україна не відмовляється від своїх територій, а Крим – це територія України.

"Наше головне завдання сьогодні вкотре нагадати собі, що кримськотатарський етнос – основний союзник Української влади в боротьбі за реінтеграцію Криму. Україна – поліетнічна країна, а участь представників кримських татар у розбудові України – найкращий доказ наявності спільних цілей", –  зауважив Артем Бабак.

Не менш важливо, що на Полтавщині існує й інша форма підтримки людей, яким у результаті окупації довелося шукати іншу домівку. Так, на території області зареєстровано близько 700 кримських переселенців. Загальна кількість вимушених переселенців до Полтавської області – 23,5 тис. осіб (з Донецької, Луганської областей та АРК).

Полтавська облдержадміністрація забезпечує для всіх без винятку переселенців комфортні умови життя в області. На сьогодні 18 мешканців Криму працевлаштовано (загальна кількість працевлаштованих у області – 351 особа), 56 дітей з Криму відвідує навчальні заклади області.

Нагадаємо, що соціальна кампанія "Крим – це Україна" проходить за ініціативи Міністерства інформаційної політики України та триватиме протягом квітня місяця цього року.


Наверхнаверх