logo
dollar
euro

На Полтавщині експерти ВООЗ оцінили протитуберкульозні заходи

10:04 17.04.2015 eye 216

15 та 16 квітня на Полтавщині перебували десять міжнародних експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я, які беруть участь у місії з Комплексної зовнішньої оцінки національних заходів з протидії туберкульозу в Україні.

У перший день візиту експерти детально ознайомитися з особливістю лікування хворих на туберкульоз у диспансерному та дитячому відділеннях Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру, роботою бактеріологічної лабораторії ІІІ рівня. Також  віхівці ВООЗ відвідали  амбулаторію сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 та реабілітаційний центр "Новий поворот" благодійної організації "Світло надії".

На другий день візиту експерти познайомились з роботою Кременчуцької міської лікарні, бактеріологічною лабораторії ІІ рівня, спеціалізовану лікарню Кременчуцької виправної колонії № 69.

Ознайомившись з планом заходів із покращення доступності та якості надання медичної допомоги та більш ефективного використання ресурсів, експерти внесли пропозиції щодо оптимізації роботи фтизіатричної та суміжних служб. Вони запропонували проводити флюорографічні обстеження лише осіб із груп ризику та розширити доступ до проведення досліджень за допомогою цифрових флюорографічних апаратів. Це допоможе перерозподілити ресурси заходи з профілактики, діагностики та лікування хворих на туберкульоз.


Наверхнаверх