logo
dollar
euro

"АвтоКрАЗ" виконує зовнішньоекономічні контракти і нарощує виробництво

3:11 19.10.2017 eye 340

"АвтоКрАЗ" розпочав відвантаження на адресу Управління Озброєння Міністерства Оборони Арабської Республіки Єгипет чергової великої партії автомобілів-всюдиходів КрАЗ-6322.

Це відбувається  в рамках зовнішньоекономічного контракту між ПАТ "АвтоКрАЗ" та Міністерством оборони АРЄ, укладеного в 2014 році. Усього, починаючи з 2008 по 2014 рік, єгипетським військовим поставлено близько 900 автомобілів-всюдиходів КрАЗ колісної формули 6х6 - бортових, шасі, автоцистерн, тягачів. Про це повідомляє прес-служба КрАЗу.

Також повідомляється, що підприємства групи КрАЗ, за підсумками роботи у першому кварталі поточного року, показали позитивні результати виробничої діяльності. Головне підприємство групи - Кременчуцький автозавод, збільшив виробництво автомобілів до 265 одиниць, проти 192 у першому кварталі 2014 року. Темп зростання з початку року склав 138%.

Зросло виробництво і на інших підприємствах групи.  ПАТ "Кам'янець-Подільськавтоагрегат" показав темп зростання виробництва 222,5%, ПАТ "Авторадиатор" (м. Маріуполь) - 118,4%, Херсонський завод карданних валів - у два рази збільшив обсяг виробництва з початку року. Токмацький ковальсько-штампувальний і Полтавський автоагрегатний заводи виробили продукції в обсязі, практично, на рівні перших трьох місяців минулого року.

У першому кварталі 2015 року зросла й реалізація продукції порівняно з відповідним періодом минулого року.  На Кам'янець-Подільскавтоагрегат  вона зросла  більш  ніж у два рази, на Полтавськомуй автоагрегатному заводі - на 47,3%, Маріупольському радіаторному  - на 15,8%, на Херсонському заводі карданних валів - у 8 разів.

У 2015 році всі підприємства групи КрАЗ спрямовані на нарощування темпів виробництва, освоєння нових видів продукції та її сертифікації, поліпшення якості і підвищення споживчих властивостей товарів, що випускаються, повідомляє прес-служба.


Наверхнаверх