logo
dollar
euro

Кримінальне провадження за фактом смерті мобілізованого полтавця закрито

15:43 16.04.2015 eye 606
Кримінальне провадження за фактом смерті мобілізованого полтавця закрито

Про це повідомили у Київському РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області. За даним фактом слідчими було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), але в ході слідства ознак насильницької смерті не було виявлено. Тож кримінальне провадження закрили.

Звістка про смерть 28-річного Ігоря Ярмиша, що проходив військову підготовку у Полтавському навчальному центрі військ зв’язку миттєво облетіла всю область. Помер хлопець 21 березня цього року внаслідок падіння із вікна казарми на третьому поверсі.

Інколи так корисно відволіктися від повсякденності, і просто зануритися в чарівний світ мистецтва. Онлайн гіпермаркет Rosa http://rosa.ua/catalog/95862_nabory_dlya_tvorchestva/ пропонує набори для творчості. Такий набір - прекрасний подарунок на різні випадки і свята!

Рідні та друзі у версію самогубства не вірять, стверджують, що хлопець будував плани на майбутнє. Мама загиблого Людмила Ярмиш говорить, що син уже понад рік збирався на фронт, був надзвичайно радий отримавши повістку і одразу ж прибув до пункту підготовки військових. Навчання мобілізованих триває 34 дні, Ігор пробув лише два.

Зміни у поведінці юнака помітила його сестра Катерина Кондратьєва. На другий день перебування у навчальному центрі у Ігоря погіршився настрій, він став пригнічений, небагатослівний і грубий. На вечір у телефонній розмові він поскаржився мамі на головний і вушний біль, попросив привезти йому ліки. Наступного ранку за свідченнями командирів навчального об’єднання, Ігоря Ярмиш був розгублений на лекційних заняттях, потім підійшов до ротного і повідомив про відмову служити. Ротний вирішив провести огляд солдата психіатром. Коли черговий зайшов до казарми покликати його на обід, хлопець обмовився кількома словами, а потім побіг до вікна і вистрибнув із нього, розповідає командир частини по роботі з особовим складом Полтавського навчального центру підготовки військ зв’язку Юрій Кривоніс.

Уже після смерті Ігоря слідство виявило про дві трагедії в сім’ї Ярмишів. Старша сестра юнака потонула на випускному старшої доньки, а через два роки помер менший брат. За словами Катерини Кондратьєвої ці трагедії вплинули на всіх членів сім’ї, Ігор став більше замкнутим, самотнім та набожним.

Проте лікарі стверджують, що на медогляді у хлопця не виявлено відхилень. Самогубство – це самомотивований акт, тож, імовірно, за час дводенного перебування на військових навчаннях із ним трапилося певне потрясіння.


Наверхнаверх