logo
dollar
euro

У Решетилівці громада протестує проти призначення голови РДА

16:11 23.01.2018 eye 1291
У Решетилівці громада протестує проти призначення голови РДА

16 квітня у Решетилівці мало відбутися представлення нового голови районної державної адміністрації Романа Перепелиці. Але місцеві мешканці виступили категорично проти, адже кандидатуру нового очільника району не погодили з громадянами. Більше 200 решетилівців заблокували роботу РДА та вручили новопризначеному чиновникові гарбуза.

У Решетилівці громада разом зі свободівцями протестували проти призначення головою районної державної адміністрації Романа Перепелиці. Ставленику голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка вручили гарбуза. Призначення відбувалося без погодження з громадою, а сам Перепелиця навіть не мешканець Решетилівського району.

"Усі досягнення Майдану намагається нівелювати зграя пристосуванців! Влада розставляє на посади зручних людей, аби продовжувати грабувати простих українців. Ще за часів Януковича район був ласим шматком для чиновників, котрі хотіли загарбати тутешню землю. Чому призначають людину з иншого району? Щоб він "тихцем" провів адміністративно-територіяльну реформу, розпорядився місцевою землею на догоду олігархам, довершив "оптимізацію", розпочату "папарєдніками". Таке сумнівне призначення громада та свободівці розцінюють, як загравання чинного голови ОДА з "регіоналами" і місцевими латифундистами", – наголосив заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Анатолій Ханко.

Присутні мешканці одностайно проголосували за пропозицію місцевого "Майдану" не визнавати Перепелицю головою РДА, і висунули вимогу призначити і погодити кандидатуру очільника району з громадою.


Наверхнаверх