logo
dollar
euro

На Полтавщині впорядкували могилу батьків видатного педагога Антона Макаренка

7:51 23.01.2018 eye 352
На Полтавщині впорядкували могилу батьків видатного педагога Антона Макаренка

15 квітня співробітники Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області прибрали могилу батьків видатного вітчизняного педагога Антона Семеновича Макаренка та його сподвижниці Єлізавети Григорович. Захід за доброю традицією та поваги до  рідних і близьких, перед Днем пам'яті всіх померлих, керівництво колонії організовує вже другий рік поспіль.

Наближається Провідний понеділок. Молитва за померлих - це найбільше і найголовніше, що ми можемо зробити для тих, хто відійшов в інший світ. Вівторок другого тижня після Великодня називається особливим словом - Радониця. Це поминальний день, коли кожна людина, відкладаючи всі свої буденні справи, вирушає на цвинтар, аби прибрати могили та відвідати покійних. Адміністрація Кременчуцької виховної колонії віднайшла можливість відвідати могили батьків Антона Семеновича Макаренка: Семена Григоровича та Тетяни Михайлівни і його сподвижниці - Єлізавети Григорович.

Біля могили родини Макаренків співробітники колонії згадали вагомий внесок педагога у виховання неповнолітніх порушників, де слова рідних батьків Антона Семеновича стали справою всього життя педагога.  

Всі працювали мовчки, кожний думав про своє. Прибрали прилеглу до могили територію, підмели сухе листя, помили плити, пофарбували, запалили свічки і тихо помолилися за померлих, кожен згадав своїх близьких.


Наверхнаверх