logo
dollar
euro

Як вибрати бойлер для дому?

12:04 13.12.2019 eye 259
Як вибрати бойлер для дому?

Ви можете уявити своє повсякденне життя без гарячого водопостачання? Думаємо, що ні. Найкращим помічником в цій нелегкій питанні, звичайно, стане бойлер (водонагрівач), призначений для забезпечення гарячої води і теплопостачання.

І відразу ж виникає цілком резонне питання - а як, власне кажучи, зробити правильний вибір? Компанія "Теплая Линия" - http://warmline.com.ua допоможе вам розібратися в тому, як вибрати бойлер для вашого дому.

При виборі бойлера (водонагрівача) слід ретельно оцінити основні показники:

Тип бойлера

Обсяг бака

Тип Тена

Потужність

Матеріал корпусу

Наразі бойлери представлені трьох основних типів: накопичувальний, проточний, наливний. Залежно від джерела енергії, бойлери можуть бути: газовими і електричними.

У більшості будинків використовують електричний бойлер. Такий прилад працює від звичайної електромережі, при цьому, не вимагаючи додаткового підключення до силових ліній електроживлення. Це досить таки зручно. Проте в деяких регіонах із метою економії вибирають газові бойлери або газові котли, з високими експлуатаційними характеристиками, за якими не поступаються своїм електричним аналогам. Газові бойлери існують з відкритими і закритими камерами. Тому при виборі даного пристрою варто також враховувати і кошти, які ви готові витратити на те, щоб купити бойлер.

Накопичувальний водонагрівач - це спеціальний бак, що наповнюється холодною водою, яка подається під певним тиском, для подальшого нагрівання до встановленої температури за допомогою Тена. У приладі даного типу температурний діапазон може складати від 45 до 85 С˚. Регулювання температури здійснюється як вручну, так і за допомогою електронного блоку управління. Якщо нагріта вода не була використана повністю, відбувається її поступове охолодження до кімнатної температури. Накопичувальні бойлери можуть бути газовими і електричними. Крім того такі прилади можуть бути представлені як в горизонтальному, так і у вертикальному виконанні. Монтаж накопичувальних бойлерів проводиться виключно на стіну.

При виборі бойлера не зайвим буде поцікавитися і про його теплоізоляційні шари, які призначені для підтримки високої температури води в баку без додаткового підігріву.

Взагалі, перед тим як купити бойлер, варто запастися якомога більшим багажем інформації, щоб надалі мати можливість зробити правильний вибір. Запам'ятайте, головне не зовнішній вигляд, а якість! Вдалого пошуку!

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх