logo
dollar
euro

У Кобеляках перед Великоднем запрацював збудований минулого року фонтан

11:54 20.10.2017 eye 576

Сталося це 9 квітня. І вже за два дні фонта в центрі Кобеляк став улюбленим місцем для розваг кобеляцьких дітлахів та відпочинку молоді.

Майданчик для відпочинку з фонтаном на вул.Касьяна  збудований у листопаді минулого року на замовлення Кобеляцької міської ради. Будівельні роботи виконало комунальне підприємство «Водоканал». Автор проекту – кобеляцький інженер-проектувальник Олег Лісний.

На будівництво майданчика з фонтаном із міського бюджету було витрачено 154 тис.грн., з них 60 тис.грн. коштувала споруда фонтану. Цей майданчик став продовженням проекту благоустрою центральної частини міста Кобеляки. У 2013 році до 200-ліття від дня народження Великого Кобзаря було благоустроєно сусідню територію – збудовано майдан біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Міський голова Олександр Ісип повідомив, що влада Кобеляк цього року активно продовжить роботи з благоустрою міста. Незабаром у міських парках з’являться нові дитячі ігрові комплекси, подібні до того, що вже встановлено біля Кобеляцької ЗОШ №2 ім.О.Гончара.Наверхнаверх