logo
dollar
euro

Страус загиблого бійця перезимував у Полтавському еко-центрі

13:40 19.10.2017 eye 519
Страус загиблого бійця перезимував у Полтавському еко-центрі

Страус Федір, що належав командиру розвідувальної групи Валерію Боняківському, пережив зимові холоди у Полтавському екологічно-натуралістичному центрі. Мати загиблого воїна Марія щодня навідує тварину, говорить, що таким чином почуває себе ближчою до сина.

Валерій Боняківський минулої весни відправився добровольцем на фронт. Влітку разом із іншими бійцями батальйону Дніпро-1 у селі Велика Новосілка він знайшов страуса, якого покинули напризволяще господарі. Валерій Боняківський доглядав страуса, годував та дав кличку Федір. Інші бійці одягли на екзотичного улюбленця бронежилет і жартома стали називати свою групу "Підрозділ бойового страуса "Федір".

Ближче до зими Валерій Боняківський занепокоївся куди подіти Федора на час морозів. За твердженнями Марії Боняківської, вивезти страуса із передової – остання воля її сина. Загинув Валерій Боняківський у жовтні під донецьким аеропортом. Мати за допомогою волонтерів перевезла Федора до Полтави, де навідує птаха щодня. На зиму його помістили у окремий вольєр, та навесні працівники еколого-натуралістичного центру пообіцяли перевести птаха до двох самок.


Наверхнаверх