logo
dollar
euro

Цінові "фантазії" комунальників Полтавщини контролюватиме обласна комісія

9:21 11.07.2013 eye 249
Цінові "фантазії" комунальників Полтавщини контролюватиме обласна комісія

Наприкінці червня поточного року рішенням засідання Кабінету Міністрів України обласним державним адміністраціям доручено здійснити перевірку економічної обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги, які були підвищені органами місцевого самоврядування в 2013 році, та, у разі виявлення необґрунтованого підвищення тарифів, внести пропозиції щодо вжиття заходів та відповідного реагування.

Учора під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка  відбулося засідання обласної комісії з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві, де були розглянуті матеріали комунальних підприємств "Пирятинський міський водоканал", Житлово-експлуатаційного управління м. Лубен, житлово-експлуатаційних підприємств м. Комсомольська, Диканського комбінату комунальних підприємств.

Комісією  надані рекомендації органам місцевого самоврядування та доручення підприємствам – надавачам житлово-комунальних послуг привести  розрахункову документацію щодо тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 і надати їх на розгляд чергового засідання обласної комісії з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві.

До контролю за ціновою ситуацією в галузі житлово-комунального господарства області залучені фахівці Департаменту житлово-комунального господарства, Департаменту фінансів та Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, Сектору у Полтавській області Державної інспекції України з контролю за цінами, територіального відділення Антимонопольного комітету України. Обласну раду в роботі комісії представляє голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Степан Бульба.

Віктор Животенко окреслив членам комісії основні завдання для організації подальшої роботи. Зокрема, результатом роботи  має бути  запобігання та припинення порушень прав споживачів при встановлені тарифів на житлово-комунальні послуги;  здійснення у межах повноважень контролю за реалізацією державної цінової політики у житлово-комунальному господарстві;  підготовка пропозицій щодо вдосконалення законодавства.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх