logo
dollar
euro

Найкращі бюджетні навушники вкладиші

6:20 20.10.2017 eye 1375
Найкращі бюджетні навушники вкладиші

Індустрія персонального аудіо збожеволіла. Виробники почали випускати все більш і більш дорогі навушники, постійно розширюються опції.

Безумовно це добре для покупця з високим рівнем доходу, але це погана тенденція для звичайного споживача, який просто хоче кілька навушники вкладиші, які добре працюють і не розорять його. Інтернет-магазин Interstore захищає інтереси 99% споживачів. А до вашої уваги пропонуємо Топ-3 найкращих навушників вкладишів.

SoundMAGIC ES20 - самі по собі

Плюси: плетений провід більш міцний

Мінуси: не дуже зручні при русі

1_ES-20Характерний зовнішній вигляд ES20 не тільки робить їх одними з найбільш помітних і привабливих бюджетних навушників, вони також покращують звукоізоляцію і придушення навколишніх звуків. Вони не повністю ізолюють зовнішні шуми, але непогано справляються з придушенням звуків, які не спрямовані безпосередньо на вас, і запобігають просочування звуку як з навушників, так і зовні. Вони володіють видатною чутливістю, а ефект сцени дає гарне звучання без надлишку басу. Класична і акустична музика, а також інструментальні композиції звучать відмінно, в той час як R&B, реп, EDM та інші стилі, які засновані на потужних басах, звучатимуть змазано і трохи втрачають у звучанні. ES20s роблять упор на чистоту звуку, а не на баси, що дає їм більший діапазон звуку замість низьких частот. У той час як ці навушники гарні, коли ви сидите або йдете, вони не зручні для занять спортом.

Panasonic RPHJE120K - свіжі і недорогі

 Плюси: дуже зручні

Мінуси: виглядають і відчуваються дешевими

2_RPHJE120KІноді вам потрібні навушники, які вам не шкода загубити. Але те, що ви купуєте дешеві навушники, не означає, що ви хочете, щоб вони звучали неякісно. Для кращого балансу між зручністю і якістю звуку менш, ніж за десять доларів, ви не знайдете нічого кращого орієнтованих на зручність бюджетних навушників від Panasonic. У них застосовується змішана конструкція, частково складається з м'якого вкладиша і частково зі стандартного навушника-затички, який добре прилягає до вуха для більшої звукоізоляції і кращого звучання басів. Для прослуховування як ударних басів, так і для насиченою деталями музики у високій тональності, вони можуть змагатися з навушниками вдвічі і втричі дорожчими. Якщо ви слухаєте музику зі справжніми нюансами, таку як акустична алхімія або м'який джаз, то тоді ви дійсно виявите декілька пропущених нот або металевий відгомін, але ці не недоліки не є вирішальними. Справді, головне в цих навушниках чи не звук або комфорт, а загальний вигляд і відчуття від них. У них дуже дешевий дизайн, навіть якщо всередині ховається доступне аудіо диво.

Brainwavz Delta - супер звук

Плюси: повний ефект сцени

Мінуси: високочастотні звуки можуть шипіти

3_Brainwavz-DeltaУвімкніть свою улюблену пісню голосніше і порівняйте Delta з будь-якими іншими навушниками-вкладишами і ви будете здивовані, як добре вони впораються з поставленою задечею. Звичайно, вони виявляться гіршими навушників, які набагато дорожче, але вони так просто не здадуть свої позиції. Яку б музику ви не слухали, ці навушники зможуть віддати їй належне, крім того, це одні з небагатьох доступних навушників, які легко зможуть зійти за більш дорогі моделі. Якість звуку можна описати як по-справжньому глибокий. Інші дешеві навушники відтворюють ті ж ноти, але в них вони звучать трохи слабо, м'яко або змазано. З Delta ви постійно будете мати багатий, чистий звук. Причина чудового звучання цих навушників в тому, що на певних частотах вони дають деяке посилення звуку. Звуки нижче 60 Гц і розташовані в межах 2 кГц-4кГц злегка посилені, так що баси не стають основними, а високочастотні звуки не стають пронизливими, але й не втрачаються. Навушник зручно закріплюється у вусі, а корпус укріплений ґумою і металом, які використані всюди в розумних кількостях. Деякі більш високі звуки можуть потріскувати, але це не настільки погано, як у багатьох дешевих навушниках.


Наверхнаверх