logo
dollar
euro

"Великий весняний тур" "ВВ" у Полтаві

9:33 14.04.2015 eye 327
"Великий весняний тур" "ВВ" у Полтаві

"ВВ" вирушає у "Великий весняний тур" Україною!

Весна прийшла! Водночас з нею легендарний гурт "ВВ" разом з Олегом Скрипкою призначає нові побачення своїм шанувальникам. Музиканти вирушають у "Великий весняний тур" містами України. "ВВ" везуть прихильникам улюблені хіти та нові пісні, шалений драйв і щиру впевненість у те, що ВЕСНА ПЕРЕМОЖЕ!

"Великий весняний тур" - це драйвова програма харизматичних музикантів. Запальні рок-н-рольні хіти, ліричні балади, етно-рокові композиції. Усе це, а також позитивний настрій і живе спілкування з улюбленим гуртом чекає на шанувальників під час нового концертного туру "ВВ".

"Ми активно готуємося до нашої музичної мандрівки, бо скучили за щирим рок-н-рольним драйвом, енергетикою повних залів, позитивними емоціями. Знаємо, що наш слухач любить і чекає на нове спілкування з нами. Призначаємо усім, хто любить "ВВ", теплі квітневі побачення на наших концертах" - поділився думками фронтмен гурту "ВВ" - Олег Скрипка .

Тур Україною для "вевешників" завжди бажаний і певною мірою унікальний. Оскільки майже за 30 років своєї концертної діяльності музиканти здобули цілу армію прихильників з усієї України. Окрім улюблених хітів, на шанувальників творчості "ВВ" чекає чимало музичних сюрпризів та творчих інтерпретацій.


Наверхнаверх