logo
dollar
euro

Що таке профнастил?

5:47 22.10.2017 eye 296
Що таке профнастил?

Серед величезного розмаїття будівельних матеріалів на ринку України, профнастил або як його ще називають "металопрофіль", по праву займає одне з провідних місць.

Профнастил являє собою сталевий холодногнутий лист із цинковим, алюмінюцинковим або полімерним покриттям, що має поздовжні ребра жорсткості (гофри) трапецієподібної форми. Несуча здатність профнастилу визначається висотою хвилі - чим вище профіль, тим міцніше профнастил.

Профнастил застосовують в житловому та промисловому будівництві для обшивки швидкомонтованих будинків, складів, ангарів, при монтажі покрівлі, облаштуванні воріт і парканів. Також профнастил використовують для виготовлення незнімної опалубки та міжповерхових перекриттів. У виробничому циклі компанії "Альбатрос" профнастил слугує обшивкою практично 100% виготовлених споруд, чи то офісний будинок, торговий павільйон, або дачний будиночок.

Як же роблять профнастил? Виготовлення проходить методом холодної прокатки рулонної оцинкованої сталі або оцинкованої сталі з полімерним покриттям за допомогою спеціального профілегибочного верстата. Гладкий сталевий лист, проходячи між формувальними валами, перетворюється на готовий до застосування профлист для виробництва профнастилу.

Монтаж профнастилу не вимагає високої кваліфікації і глибоких знань. За допомогою спеціальних саморізів сталеві листи кріпляться до несучих конструкцій. Монтаж профнастилу можна робити як горизонтально, так і вертикально. Завдяки легкому різанню та згинання профлиста, можна влаштовувати елементи з практично будь-яким рівнем складності геометрії. Стандартний лист має ширину від 1130 до 1200 мм, довжина залежить від побажань замовника (від 300 до 12000 мм). Товщина листа, залежно від його призначення може варіюватися від 0,4 до 1,2 мм. Наразі виробляють листи з профілем трапецієподібної або хвилястої форми, висота профілю - 10-75 мм.


Наверхнаверх