logo
dollar
euro

Греко-католики Полтави у Великдень молилися за українських військових

17:08 21.10.2017 eye 450
Греко-католики Полтави у Великдень молилися за українських військових

12 квітня полтавські греко-католики відзначили свято Воскресіння Христового. Вночі напередодні священики з парафії Пресвятої Трійці служили святкову Літургію і у капличці МВС.

Святкування Пасхи для більшості парафіян почалося з утрені о 7:00, а сама урочиста Служба Божа - о 9:00. Літургія тривала до 10:30, опісля - благословення пасок та кошиків з продуктами.

Отець Юрій Кролевський проголосив святкову проповідь. Він пояснив присутнім парафіянам суть Великодня, Христового Воскресіння, а також сакраментальних, символічних епізодів з Євангелія. Крім того, священик запевнив усіх, що темрява, яка зараз намагається поглинути Україну, так само щезне, як щезла темрява з життя Ісусових учнів після Його Воскресіння.

Під час Літургії о.Юрій та Максим Кролевські молилися за українське військо, і окремо - за добровольців з парафії Пресвятої Трійці, які пішли в зону АТО, а також - за добрі рішення українського уряду. Крім того, кожної служби Божої парафія молиться за хворих дітей і вагітних жінок.

Після посвячення продуктів та пасок отець подякував усім батькам у церкві за те, що вони добре виховують своїх дітей, тому що саме за ними майбутнє і церкви, і всієї України. На парафії Пресвятої Трійці дуже багато дітей, більшість з них - до 5 років. Під час служби вони можуть вільно блукати, гратися і малювати. На парафії переконані, що дітей потрібно вести до Бога з найменших років.

Закінчилася Великодня Літургія миропомазанням та благословенням усіх вірян.


Наверхнаверх