logo
dollar
euro

У Полтаві затримали податківця-хабарника

15:16 10.04.2015 eye 1058
У Полтаві затримали податківця-хабарника

В.о. начальника ГУ  ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова повідомила, що працівниками відділу власної безпеки викрито працівника податкової інспекції у м. Полтаві, який намагався отримати хабар від директор одного  з приватних підприємств міста.

Інспектор намагався отримати 4 тис. гривень за сприяння в оформленні свідоцтва платника ПДВ. Оперативники підрозділу власної безпеки ГУ ДФС у Полтавській області під час знайшли у затриманого  частину хабара – 2 тисячі гривень. Інформацію про злочин  внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу  України та розпочато кримінальне провадження.

Про це повідомляє ГУ  ДФС у Полтавській області та нагадує про телефонний сервіс "Пульс", який швидко реагує на критику від платників податків та громадян щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників податкових та митних органів. Номер "Пульсу" - (044) 284-00-07.

Лінія працює цілодобово: у робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники, а у неробочий час - інтерактивний автовідповідач.


Наверхнаверх