logo
dollar
euro

Громадськість вимагає відсторонення керівника Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

13:12 10.04.2015 eye 338
Громадськість вимагає відсторонення керівника Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

9 квітня, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, депутати розглянули результати роботи комісії з перевірки діяльності Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради, створеної Департаментом освіти і науки облдержадміністрації на рекомендації постійної комісії обласної ради.

До єдиного висновку комісія з перевірки роботи ліцею не прийшла – думки представників громадськості і управлінців розділилися. Відтак, акт перевірки громадські активісти не підписали.

Громадські активісти, члени комісії Едуард Гожій та Роман Стегній навели приклади неналежного обліку у ліцеї дороговартісних матеріальних цінностей, розкрадання майна, травмування учнів. Такі факти, на думку громадських активістів, свідчить про незадовільну роботу нинішнього керівника ліцею. Відтак, громадськість вимагає відсторонення Валерія Марченка від займаної посади. З цими висновками не погодилася, назвавши їх упередженими, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Галина Власюк, однак факти травмування учнів підтвердила.

Голова обласної ради зробив зауваження Галині Власюк за не подання в обласну раду інформації про травмування дітей у закладі, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області. Петро Ворона підкреслив необхідність об’єктивних висновків перевірки, забезпечення порядку та дисципліни у ліцеї, адже від цього залежить життя і здоров’я дітей.

Комісія рекомендувала Департаменту освіти і науки облдержадміністрації відреагувати на факти, викладені у виступах представників громадськості.


Наверхнаверх