logo
dollar
euro

Твердопаливні котли - кращий варіант для опалення житлових будинків

13:06 10.04.2015 eye 662
Твердопаливні котли - кращий варіант для опалення житлових будинків

Постійне подорожчання природного газу та електроенергії ще раз підтверджує той факт, що твердопаливні котли опалення були і залишаються найуніверсальнішою системою опалення. Адже вони можуть виробляти тепло не тільки за рахунок спалювання дров, а й низькоякісного вугілля, торфу, пелетів, макулатури, соломи і т.д.

Відносно дешеве за вартістю сировина, відсутність залежності від газової магістралі або постійного джерела струму, а також необхідності отримувати дозвільні документи на встановлення роблять твердопаливний котел зручним і невибагливим в обслуговуванні опалювальним засобом, який можна використовувати як в якості самостійного, так і додаткового джерела тепла.

Твердопаливні котли тривалого горіння кращий варіант для опалення житлових будинків, виробничих, побутових або складських приміщень. Крім того, що економлять вам як мінімум половину витрачених коштів у порівнянні з газовими аналогами, мають термін служби не менше 20 років, вимагають мінімальне втручання персоналу і до того ж надзвичайно надійні в своєму обслуговуванні.

Крім класичних котлів на вугіллі та дровах інтернет-магазин "Создай тепло" - http://www.sozdayteplo.com/catalog/tver пропонує твердопаливні котли тривалого горіння (повторне завантаження яких проводиться через 6 годин і більше годин, а деяких через добу), піролізні котли (в процесі роботи яких з палива виділяється кокс і природний газ) та котли на пелетах. Останні використовують для роботи біологічне паливо (спресована біомаса) і є найбільш екологічно чистим видом опалювальної системи.

Характеристики, якими володіють твердопаливні котли:

- діапазон за площею обігріву від 300 до 15000 м2

- діапазон по продуктивності від 1000 до 50000 м3 / год,

- температура на виході 100 0С,

- робочий цикл 5 -8 годин,

- напруга живлення 380 В


Наверхнаверх