logo
dollar
euro

На Полтавщині грошову допомогу до 5 травня отримають близько 54 тисяч ветеранів війни

19:28 09.04.2015 eye 399
На Полтавщині грошову допомогу до 5 травня отримають близько 54 тисяч ветеранів війни

До 5 травня інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни та членам сімей загиблих ветеранів війни буде виплачена разова грошова допомога.

У 2015 році Уряд ухвалив рішення збільшити розміри разової грошової допомоги усім ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань у середньому на 10% порівняно з минулим роком. Зокрема, інваліди війни отримають допомогу на 180-260 грн. вищу, ніж у 2014 році.

На Полтавщині грошову допомогу отримають близько 54 тисяч ветеранів війни.

Щорічна разова грошова допомога до 5 травня надаватиметься у таких розмірах:

1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

- інвалідам I групи – 2835 гривень;

- інвалідам II групи – 2475 гривень;

- інвалідам III групи – 2200 гривень;

2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 875 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 2835 гривень;

4) членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 440 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістичним режимом у тилу ворога – 160 гривень.


Наверхнаверх