logo
dollar
euro

Близько 1000 мешканців Полтавщини постраждали від псевдо фінансових установ

17:14 10.07.2013 eye 300
Близько 1000 мешканців Полтавщини постраждали від псевдо фінансових установ

Псевдо фінансові установи на Полтавщині заманювали людей обіцянками вигідних кредитів, збирали немаленькі так звані "страхові" внески, навіть видавали кредитні картки, на які мали б поступити кредитні кошти... Звичайно, обіцяних кредитів люди так і не діждалися.

Обирали довірливих мешканців Полтави  та області такі собі ПП ТФК "Актив", ПП "Б.А.Н.К. Народний", ПП "Довіра БАН.К", ПП "Торгово-фінансова компанія "Європейський кредит" та ТОВ "Архбудекспертиза".  У їхні тенета потрапило близько 1000 людей. Звичайно, такі афери не могли пройти поза увагою правоохоронців, адже саме туди звертались ошукані люди.

"На завершальній стадії працівниками відділу Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю було проведено ряд обшуків, у результаті яких вилучено документи, що підтвердили шахрайські дії цих установ, – повідомляє начальник УМВС України в Полтавській області Едуард Федосов".

PM540image004

За підозрою в обдуренні людей в своєму офісі в Кременчуці був затриманий 27-літній регіональний директора однієї  з шахрайських установ і зараз розшукуються його можливі спільники. На усе майно накладено арешт, рахунки заблоковані, встановлюються розміри завданої шкоди та збитку. За ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах) розпочате досудове розслідування. Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

 Міліція Полтавщини звертається до потерпілих від фінансових махінацій вище згаданих кредитних спілок, а також тих, хто може повідомити будь-яку корисну інформацію щодо шахраїв з проханням написати відповідні заяви, або зателефонувати на номер 102.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх