logo
dollar
euro

Натяжні стелі: переваги і безпека

14:53 09.04.2015 eye 306
Натяжні стелі: переваги і безпека

У наш час, ринок будівельних послуг пропонує споживачеві таку кількість варіантів обробки стель, що іноді навіть голова обертом іде. Але безумовно лідируюче місце займають натяжні стелі. У чому ж полягає така популярність натяжних стель?

Натяжні стелі мають ряд переваг у порівнянні з гіпсокартоном, фарбуванням, обклеюванням шпалерами, штукатуркою.

Найголовніше це естетичний вигляд і довговічність експлуатації. Для порівняння ми візьмемо найпоширеніший після натяжних стель вид обробки - гіпсокартон.

Ви коли-небудь чули про те, що б на стелі з гіпсокартону, давали гарантію більше 5 років - це з розряду фантастики. На натяжні стелі від компанії Elit-Steli дається гарантія 12 років і це далеко не межа, натяжні стелі простоять і 15 і 20 років без зміни своїх функціональних можливостей. Ну і візуальне сприйняття натяжної стелі і стелі з гіпсокартону не на користь останнього.

Важливий плюс натяжних стель - це можливість установки в будь-якому опалювальному приміщенні, на кухні, у ванній, в басейні і практично в будь-якому приміщенні де температурний режим від 5 до 50 градусів за Цельсієм. Натяжні стелі не конденсують вологу, не вбирають неприємні запахи і кіптява, антистатичні, себто не притягає пил і елементарно миються.

При монтажі французьких натяжних стель практично немає будівельного сміття і пилу, немає необхідності виносити меблі, не потрібно готувати стелю (штукатурити, фарбувати), що зменшує витрати ремонту. Величезна перевага натяжних стель - зниження рівня стелі всього лише на 3-4 см. За натяжною стелею можна заховати проводку та інші комунікації.

Французькі натяжні стелі додадуть родзинку в будь-який інтер'єр, підкреслять тонкість і вишуканість дизайнерської думки, візуально розширять простір.

Натяжні стелі з усім своїм розмаїттям фактур і відтінків - стануть кульмінацією будь-якого інтер'єру!


Наверхнаверх