logo
dollar
euro

Батьки в Полтаві платитимуть за перебування малюків в дитсадках вдвічі більше

11:14 09.04.2015 eye 427
Батьки в Полтаві платитимуть за перебування малюків в дитсадках вдвічі більше

Про це міський голова Олександр Мамай сказав в інтерв’ю "Полтавському віснику".

"Реальна вартість харчування при сьогоднішніх цінах на продукти харчування на одну дитину в день у ясельних групах має становити близько 18 грн., з них 60% - батьківська плата (близько 11 грн.), 40% - кошти місцевого бюджету (близько 7 грн.); у дошкільних групах - 23 грн. з них 60% - батьківська плата (близько 14 грн.), 40% - кошти місцевого бюджету (близько 9 грн.). Тобто місячна батьківська плата має становити 231-242 грн. у ясельних групах і 294 - 308 грн. у садкових (якщо дитина перебуває в садочку 21 - 22 дні).

У цілому з міського бюджету для раціонального харчування маленьких полтавців необхідно додатково виділити близько 6 мільйонів гривень. При цьому вдвічі має зрости і батьківська плата. Але я думаю, що здоров’я дитини важливіше, і таке завдання нам під силу".

Очільник міста також заявив, що під час апаратної наради  дав доручення профільному заступнику та начальнику управління освіти вивчити думку батьків стосовно підвищення плат за перебування дітей у дошкільних закладах і тільки приймати рішення. З відгуків самих полтавських батьків про вивчення їхньої думки зрозуміло, що рішення прийняте і опитування проводиться лише формально.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх