logo
dollar
euro

До Полтави привезли ікони сучасних митців

15:04 20.01.2018 eye 411
До Полтави привезли ікони сучасних митців

Художники Михайлівської майстерні іконопису представили у полтавській галереї "Джамп" виставку "Небо на землі".

Директор галереї Тарас Гунченко зацікавившись майстерно виконаними сучасними іконами запросив художників до Полтави. На його думку, стереотип про те, що ікона обов'язково повинна налічувати кількасот років, уже відходить у минуле. Його око, наприклад, милує сучасна ікона, виконана досконало, технічно, майстерно, творчо та креативно. За словами Тараса Гунченка,кожна епоха мала своїх митців-іконописців, тож і нинішнє покоління має право вписати свої мистецькі доробки в історію іконопису, передає РІСУ.

ArticleImages_59677_03
Пишучи сучасні ікони митці не забувають шанувати давні традиції. Збираючи інформацію в історичних джерелах представники іконописної майстерні пізнали таємниці попередніх поколінь. Тож вони пишуть лише на дошках із липи та черешні, а фарби для нанесення виготовляють виключно із природніх матеріалів та яєчної емульсії. Представлені на виставці ікони можна назвати новаторством у мистецтві іконопису, деякі, навіть, з елементами інсталяції, оскільки складаються з кількох деталей та малюнків.

Виставка миколаївських майстрів "Небо на землі" триватиме у галереї сучасного мистецтва "Джамп" до 10 травня, бажаючі можуть подивитися її абсолютно безкоштовно.


Наверхнаверх