logo
dollar
euro

Санепідемслужбу Полтавщини хочуть ліквідувати

5:17 19.01.2018 eye 728
Санепідемслужбу Полтавщини хочуть ліквідувати

Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі запропонував ліквідувати Державну санітарно-епідеміологічну службу України.

"Санепідемслужби оббирали всю країну хабарами. Я не думаю, що вони якось ефективно працювали на благо і здоров'я нації. Потрібно відходити від таких радянських структур і переходити на нормальну роботу ", - зазначив Квіташвілі. Пише "Еспресо tv".

Тим часом сайт "Полтава сьогодні поцікавився у працівників "Полтавського обласного лабораторного центру Держсанепідемслужби України", що вони думають з цього приводу:

"Таку заяву Квіташвілі чули. Нині всі активно обговорюють. Керівництво ніяких заяв та прогнозів не робить. Жодного документа, акта, розпорядження із Міністерства обласна установа не отримувала. Так шо залишається чекати, що вирішить вище керівництво".

Загалом, після нещодавнього реформування галузі, що зазнала кардинальних змін, в нашому регіоні залишилося 11 відокремлених структурних підрозділів Полтавського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України.


Наверхнаверх