logo
dollar
euro

Через можливу загрозу теракту - на пунктах ЗНО Полтавщини посилять охорону

12:19 08.04.2015 eye 811
Через можливу загрозу теракту - на пунктах ЗНО Полтавщини посилять охорону

"Враховуючи особливості часу потрібно перш за все зосередитися на безпеці під час ЗНО", - заявив Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, який координує роботу ЗНО у Полтавські області Олександр Сидоренко.

Він розповів, що оскільки більше 11 тисяч випускників 24 квітня підуть на перший загальнообов’язковий тест з української мови і літератури – відповідні служби повинні бути готові на 100%.

"Забезпечуватиме громадський порядок на пунктах ЗНО Державна служба охорони. У нас є повне порозумінні з цією службою. Вже відпрацьована схема".

Серйозна робота, за словами Олександра Сидоренка, випадає і на долю рятувальників області та медичних служб. На цих людях не менше покладено відповідальності за учасників ЗНО, ніж на інших.

ЗНО
"Рятувальники знають що робити. Служба має досвід. Вона готова реагувати на надзвичайні ситуації і в тому числі попереджувати їх. І звичайно медичне забезпечення. На кожному медичному пункті чергуватиме медсестра з набором найперших ліків – це стосується не тільки міста Полтави, а інших 5-ти міст: Кременчук, Миргород, Лубни, Гадяч та Пирятин. Всі медслужби повинні розуміти, що 24 квітня їм потрібно бути у більш зібраному стані, щоб оперативно реагувати".

Та все ж, зауважив Олександр Сидоренко, потрібно сподіватися, що всі задіяні служби не знадобляться під час тестування. Випускники вдало без перешкод пройдуть зовнішнє незалежне оцінювання.

"Будемо сподіватися, що Бог буде милосердним до нас. Ніяких надзвичайних ситуацій не буде. Дуже хочеться, щоб на Полтавщині все пройшло нормально, щоб ми не травмували психіку дітей".


Наверхнаверх