logo
dollar
euro

Фіналісти шоу "Україна має талант" на полтавській сцені

11:01 08.04.2015 eye 1029
Фіналісти шоу "Україна має талант" на полтавській сцені

Харків'яни, що славляться неперевершеним почуттям гумору, гурт "Село і люди" влаштовують запальний концерт 10 квітня у концерт-холлі Вілли Крокодила.

Гурт існує із 2002 року та справжню славу квартету принесла участь в шоу "Україна має талант 3" на телеканалі СТБ.

За 13-річне існування учасники в колективі неодноразово змінювалися, о от ідея - насмішка та жарт чотирьох дорослих чоловіків, лишилася. Репертуар гурту - кавер-версії на відомі англомовні хіти. В архіві колективу більше 30 кавер-композицій рок та поп-хітів. Акордеон, балалайка, бас, барабани у поєднанні із відмінним почуттям гумору - є основними гральними інструментами колективу. В результаті, як говорять музиканти, відтворюється музика в стилі "колгоспний рок". Твориться він достатньо просто: відома мелодія накладається на народні інструменти, потім додається текст пісні, який відтворюється так, як чується (не в залежності від правильності). Все робота чотирьох професійних музикантів, що з'являються на сцені в сімейних трусах і тільниках.

tHrq4-Szzos
Про власну творчість музиканти говорять так: "Мета, не просто переграти і без того хорошу пісню. Нам подобається прибирати від композиції весь непотріб у вигляді модних складних "накруток" та гітарного "перегруза", і залишати лише суть. Часто від пісні нічого не залишається, навіть, мелодія губиться. Такі пісні ми відкидаємо одразу, а ті, що пройшли відбір, ми наповнюємо новим драйвом, якому насправді уже сотні років".

На їх концертах глядачі не сидять на місці, тому що виступи оригінальні, веселі та завзяті. Концерт відбудеться 10 квітня о 20.00 у концерт-холлі "Вілли Крокодила".


Наверхнаверх