logo
dollar
euro

В обласному центрі мешканець Полтавщини збирав гроші, видаючи себе за волонтера

9:24 08.04.2015 eye 601

До Полтавського міського управління міліції звернувся 25-річний полтавець.

Чоловік повідомив, що у Полтаві в мікрорайоні Половки поблизу супермаркету молодий чоловік зі скринькою збирає кошти на лікування тяжкохворої дитини. Заявник пожертвував 150 гривень, проте потім засумнівався у чесності намірів волонтера, то ж попросив міліцію перевірити "волонтера".

Правоохоронці перевірили інформацію та встановили, що за волонтера себе видає 20-річний мешканець Чутівського району, який нещодавно звільнився із місць позбавлення волі. Там він перебував за крадіжки та шахрайства, повідомляє заступник начальника відділу карного розшуку Полтавського міського управління міліції Олег Горобець.

Молодик роздрукував із Інтернету історію хвороби одинадцятирічної дитини, виготовив коробку для збору коштів та протягом трьох тижнів видурював кошти у полтавців. На момент затримання в коробці "волонтера" було 214 гривень.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Суд обиратиме для "волонтера" покарання з такого переліку:  штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів або до двохсот сорока годин громадських робіт, або до двох років виправних робі, або до трьох років обмеження волі на строк.


Наверхнаверх