logo
dollar
euro

Оптимальний вибір пилососів для сухого прибирання

8:40 08.04.2015 eye 506
Оптимальний вибір пилососів для сухого прибирання

Найкращі пилососи для сухого прибирання - це апарати, які оптимально підібрані для конкретних завдань і умов експлуатації.

Наприклад, для прибирання середньостатистичної квартири немає нічого кращого невеликого побутового пилососа для сухого прибирання. Якщо ж приміщення займає велику площу, такого апарата буде вже недостатньо. Найкращим рішенням для прибирання тут стане професійний пилосос для сухого прибирання.

Професійні пилососи доцільно використовувати для прибирання офісних, громадських, виробничих, торгових, складських площ, готелів, ресторанів, тощо, а так само в разі надання послуг професійного прибирання в будь-яких приватних або громадських приміщеннях.

Асортимент професійних пилососів гнучко реагує і на специфічні умови експлуатації: крім класичної конструкції з напільного базою і щіткою на шлангу, на вибір є ранцеві моделі, а так само спеціальні щіткові пилососи, апарати з мережевим електроживленням і моделі з харчуванням від акумуляторних батарей.

На прикладі асортименту професійних пилососів сухого прибирання Karcher ясно видно переваги правильного підбору пилососа для професійного застосування.

Пилососи Karcher краще задовольняють запитам професійних користувачів: вони відрізняються високою надійністю, тривалим терміном служби і низьким рівнем шуму.

М-Мастер - офіційний дилер Karcher в Україні - надійний постачальник, який цінує якість і поважає своїх клієнтів! Телефонуйте, запитуйте, замовляйте прямо зараз, щоб завтра ваш ремонт і прибирання стали простіше і ефективніше.


Наверхнаверх