logo
dollar
euro

Правий Сектор Полтавщини звинувачує колишнього тимчасового керівника в шахрайстві

2:19 21.10.2017 eye 2438

На своїй офіційній Фейсбук-сторінці Правий Сектор Полтавщини повідомляє, що стало відомо про шахрайство колишнього тимчасово виконувача обов'язків Голови ПС Полтавської області, Сіренко Івана Івановича.

Іван Сіренко "Сіренко І.І. , безсоромно від імені Правого Сектору, збирав кошти за допомогою фальшивих скриньок за підробленими документами, нібито на потреби таких батальйонів, як "Дніпро", "Дніпро -2" та "Добровольчий Український Корпус" Правого сектору. Найцікавіше те, що батальйона "Дніпро-2" взагалі не існує. Цим шахрайством він займався в Полтаві та на території Полтавської області.

НАГАДАЄМО, що Сіренко І.І був звільнений з посади виконуючого обов`язки голови ПС Полтавської області, ще у січні 2015 року, у зв`язку з тим , що він не міг належним чином виконувати поставлені перед ним завдання. На сьогоднішній день, зважаючи на такі зухвалі, зрадницькі дії Сіренко Іван Іванович виключений з лав Правого Сектору.

Зараз Головою Правого Сектора в Полтавській області залишається Чаус Марк Анатолійович".

Зазначимо, що просували Сіренка у керівництво ПС неоднозначні особистості, наразі не пов’язані цією політсилою.

У квітні 2014 року Івана Сіренка було призначено координатором "Правого сектора" Полтави. Рекомендував його тодішній політичний керівник "Правий сектор" - Схід Ілля Кива та координатор "Правого сектора" Полтавської області Іван Балацький. Про це повідомляло ОКІА "Новини Полтавщини".


Наверхнаверх