logo
dollar
euro

У Полтаві суд вирішив потримати під вартою чиновницю обласної Держекоінспекції, спійману на хабарі

10:11 07.04.2015 eye 536

Під час розслідування кримінального провадження за фактом отримання неправомірної вигоди громадським інспектором з охорони довкілля Державної екологічної інспекції в Полтавській області встановлено, що позапланову перевірку Гадяцького агролісництва він здійснював разом із заступником начальника одного з відділів Держекоінспекції.

Гроші – 15 тис. грн., які мали б приховати виявлені порушення природоохоронного законодавства, зокрема,засмічення лісів побутовими відходами, громадський інспектор отримав від лісничого за попередньою змовою із вищезгаданою чиновницею. Про це повідомив старший прокурор відділу прокуратури області Ярослав Толмачев.

За клопотанням прокурора , слідчим суддею Октябрського районного суду Полтави для чиновниці обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Жінці, як і громадському інспектору, повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3. ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, вчинене за попередньою змовою групою осіб) КК України.


Наверхнаверх