logo
dollar
euro

Із Полтавщини захисникам України відвезли подарунки на свята смачні та необхідні

18:52 21.10.2017 eye 272

4 та 5 квітня голова обласної ради Петро Ворона та очільник Оржицької райдержадміністрації Віктор Симоненко їх на схід України, де наразі служать полтавці.

Завдяки підтримці гадяцького фермера Олександра Суханя, оржицьких волонтерів і місцевої церкви, ТОВ "Маслозавод "Заріг", "Пирятинські делікатеси" та всіх небайдужих людей на велике християнське свято Вхід Господній у Єрусалим українські захисники отримали із Полтавщини подарунки.

У 25-у повітряно-десантну бригади в селище міського типу Гвардійському, Дніпропетровської області, відвезли продукти харчування, спортивний інвентар, бойлер для нагріву води, переданий КП "Полтававодоканал".

Доправили гуманітарний вантаж в село Куйбишеве Донецької області для 8-ї окремої автомобільної санітарної роти, яка сформована з полтавців. Хлопці попросили допомогти запчастинами до автівок і новою формою. Полтавська обласна рада це формування постійно підтримує.

Відвідали Розівку та Новомлинівку, Запорізької області, де служать бійці 79-ї окремої аеромобільної бригади. Привезли продукти харчування, свіжину до Великодня, пресу, а найголовніше – дизельну підстанцію, бо в будівлі, де вони перебувають, іноді вибиває електрику. Електротехнічну установку передали працівники ВАТ "Полтавський ГЗК".

Привезли подарунки й у 129-й окремий розвідувальний батальйон у селище міського типу Володарське, Донецької області, де пліч-о-пліч із харків’янами, івано-франківцями, киянами, чернівчанами служить чимало полтавців.


Наверхнаверх